Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ağır Sözler
Gönül kapısı herkese açılır mı, iki laf eden adam sayılır mı? Bakma insan oğlunun uyruğuna, tanıyamazsın basmadıkça kuyruğuna.

Bazı insanlara verebileceğin en büyük değer, isimlerinin baş harfini büyük yazmak olur. Gerisine inanın değmezler!

Gelecekten bahsedenlerin gidişine hastayım.

Aradığınız kişiye ulaşamıyorsanız sorun hatlarda değil, menfaatlerdedir… İnsanlar ikiye ayrılır. Su kadar aziz olanlar, su kadar ucuz olanlar.

Kral olsan ne yazar senin de gideceğin 2 metre mezar.

Kimseyi küçük görme, noktada küçüktür ama cümleyi bitirir!

Eğer inceldiği yerden kopmasına izin vermezsen , Gün gelir en sağlam yerinden kopar..Canın yanar...

İnsanı en kolay ağlatan sevdiğidir, en kolay aldatan da dostları... Aslında kimseye güvenmemek lazım; beyaz gülün gölgesi bile siyahtır.

Güldüm ağlattılar, sevdim aldattılar, sarıldım bıraktılar Sağ olsun dostlar, sevenler, sevilenler beni zorla şair yaptılar...

Hayatta bana bir rol verdiler sen isyan karsın dediler seversin ama sevilmez sin dediler.

İdam sehpasında hapşıran mahkuma çok yaşa demek gibiydi bazı hayallerimiz.

Aklını bile alırım da;
- Ucuz mala alerjim var ..!

Efendiliğimizi Korkaklık Sananlar , diledikleri Zaman Meydan Okuyabilirler .

Gün gelir masadan öyle bir kalkarım ki kendini garsona bırakılmış bahşiş gibi hissedersin...
Birkaçı güzel
İmage
На днях серфил данные инет, и к своему удивлению увидел полезный вебсайт. Вот гляньте: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. . Для моих близких данный сайт оказал хорошее впечатление. Всех благ!
то вольво,то volvo,обслуживание вольво,
обслуживание и ремонт легковых автомобилей Volvo,техническое обслуживание вольво,
техобслуживание вольво,техобслуживание volvo, сервисное обслуживание вольво

[url=https://volvopremium.ru/to_volvo">то вольво,то volvo,обслуживание вольво,
обслуживание и ремонт легковых автомобилей Volvo,техническое обслуживание вольво,
техобслуживание вольво,техобслуживание volvo, сервисное обслуживание вольво [/url]

[-]
Hızlı Cevap
Konu

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -